چگونگی ارسال سفارش

ارسال لوازم خانگی


  • اقلام بزرگ

اقلام بزرگ مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، تلویزیون، کولر گازی، فر توکار، سینما خانگی و آبسردکن که حجم آنها بزرگ و قیمت آنها نسبتا بالا است، توسط (باربر ویژه ایول کالا) به درب منزل مشتری ارسال می شود و امکان پرداخت درب منزل فراهم شده است که مشتریان عزیز بتوانند بدون بیعانه و پیش پرداخت، سفارش خود را درب منزل پرداخت کنند.

  • اقلام کوچک

اقلام کوچک مانند چرخ گوشت، جارو برقی، آبمیوه گیری، همزن، توستر، اتو و… که حجم کوچک و قیمت آنها نبستا پایین است توسط پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می شود و مرسوله پستی برای مشتری سریعا ارسال می شود. وجه پرداختی سفارشات اقلام کوچک هنگام ثبت سفارش باید پرداخت شود.

ارسال لوازم آرایشی

تمامی سفارشات لوازم آرایشی با سرویس پست پیشتاز برای شما عزیزان ارسال می‌شود. هزینه ارسال سفارش برای شهرستان برای فاکتورهای بالای 200 هزار تومان رایگان است، درصورتی‌که مبلغ فاکتور شما کمتر از 200 هزار تومان باشد، مبلغ 9,000 تومان به فاکتور شما برای هزینه ارسال اضافه می‌شود.

ارسال پوشاک، کفش و کیف

سفارش شما پس از کنترل نهایی در دفتر ایول کالا برای مشتریان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس به آدرس ثبت شده در سایت ارسال خواهد شد و هزینه مربوطه به عهده خریدار می باشد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...