شیوه های پرداخت

پرداخت همزمان با تحویل کالا:

محصولات لوازم خانگی (اقلام بزرگ) همانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، تلویزیون و کولر گازی که قیمت آنها از 6 میلیون به بالاتر هستند، امکان پرداخت درب منزل دارند. این شیوه پرداخت مختص تمامی شهر های ایران است و مشتریان میتوانند با انتخاب این گزینه هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل انتخابی ، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند.

پرداخت از طریق درگاه بانکی:

تمامی محصولات لوازم آرایشی، پوشاک، کفش و کیف توسط پست جمهوری اسلامی ایران و تیباکس ارسال می شوند. با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در همه چی آنلاین به صورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و فقط قبل از ارسال با مشتری تماس گرفته می شود تا اطلاعات ارسال توسط مشتری تایید گردد.

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب:

در این روش شما باید مبلغ سفارش خود را به حساب بانکی ایول کالا واریز نمایید . بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری ایول کالا می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد. بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...